Skip to content

Piedāvājums

Sveicināti!

Mēs palīdzēsim radīt jūsu pasākumā tautisku noskaņu, padarot to īpašu un neaizmirstamu!

Veidojam dažāda apjoma, tematikas un rakstura folkloras programmas pieaugušo un bērnu auditorijām. Piedāvājam skatuves priekšnesumus, iesaistītas norises vai vienkārši draudzīgu kopā darbošanos ar dziesmām, spēlēm un dancošanu.

LU  folkloras deju kopas „Dandari” pieredzējušie dejotāji un muzikantu kapela ir vadījuši neskaitāmus koncertus, tradicionālās kultūras prezentācijas, izglītojošus un izklaides pasākumus visā Latvijā un tālu ārpus tās, un savā pieredzē būs priecīgi dalīties arī ar jums.

Katram gadalaikam ir  savas raksturīgas ieražas, dziesmas un rotaļas. Ražas un veļu laiks, rudens un ziemas masku gājienu tradīcijas, šūpošanās un saules sveikšana Lieldienās un nozīmīgākie gada svētki – Jāņi, kad tauta svin vasaras saulgriežus visas nakts garumā, palīdzot pasaulei uzsākt jaunu dzīvības ciklu.

Laikā, kad dabā iestājas miers un pamazām pošamies pretī Ziemas saulgriežiem, viesosimies pie jums kā budēļi un ar maskotu latviešu mītisko tēlu līdzdalību līksmā noskaņā izspēlēsim tradicionālās svētku norises.

Tāpat piedāvājam arī sportiskas aktivitātes tautas tradīciju garā – stafetes, veiklības un atjautības pārbaudes. Tās var būt lielisks papildinājums jūsu sarīkojumam!

Ja arī jums gribas sajust īstus latviešu svētkus, mēs gaidīsim uzaicinājumu!

Jūsu „Dandari”!

Kontakti:

Inga Holsta +371 28 326 840
   

E-pasts: dandari@inbox.lv

Back to top